Zabiegi ginekologii plastycznej i funkcjonalnej łatwym i przyjemnym panaceum na wstydliwe problemy Polek

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej budowy warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z osiąganiem satysfakcji w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami albo deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować kształt okolic intymnych – medycyna plastyczna ma dla szereg opcji, które w szybki sposób usuną te problemy i znacząco polepszą komfort życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite może być wykorzystywany również w przypadku wielu innych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy uzgadniane są w trakcie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć założenia, ponieważ powoduje on powrót prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej i redukuje bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w praktyce niedokuczliwa i niezwykle szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim związany – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który wywołuje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca normalne funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Rezultatem jest odzyskanie jakości życia oraz psychologicznej stabilności, a także radości życia.
Zaraz po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Polecane:

Ginekolog Wrocław

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chcesz poprawić wygląd okolic płciowych? Masz problem z akceptacją wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, który w kwadrans może usunąć Twoje bolączki, które do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.