Odkryj niezwykłe uroki Tajlandii

Na świecie można zobaczyć wiele niesamowitych miejsc. Ciężko w takim razie w krótkim tekście opisać najpiękniejsze atrakcje, ponieważ to niemożliwe. I właśnie dlatego może skupmy się trochę bardziej na odkrywaniu niezwykłych miejsc na obszarze Tajlandii. Moim skromnym zdaniem Tajlandia to z pewnością jeden z najpiękniejszych krajów na świecie. Komu zwłaszcza mocno się spodoba ten egzotyczny kierunek? Cóż, zapewne ludzie marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez biur podróży muszą orientować się, że Tajlandia to jakby nie patrzeć nietrudna destynacja podróżnicza.
Zapewne są łatwiejsze kraje, np. Portugalia, ale jeżeli w rachubę wchodzi III świat, Tajlandia jest najwspanialszym celem. Tanio, przyjemnie, a na dodatek można zaryzykować twierdzenie, iż Tajlandia jest niemalże stworzona pod samodzielnych podróżników.
Wspaniały jest Bangkok, a więc stolica tego kraju. Co interesujące, jest to najpopularniejsza stolica na świecie. Przede wszystkim dzięki turystom z Chin. Niesamowita jest również wyspa Phuket – to prawdopodobnie raj. Niezbyt interesująca jest Pattaya, choć zapewne mężczyźni szukający nocnych uciech będą zachwyceni.
źródło: http://www.studyintheusa.pl, ld-projekt.pl, freedomtravel.pl, www.modnezwierzaki.pl